Nenahraditelné vysílání online

Být v dnešní době pod drobnohledem lidí je tak trochu nutnost. Pokud nemáte internetové účty na sociálních sítích nebo nesdílíte kousky vašeho života s ostatními, je to pro mnoho lidí nepochopitelné a svým způsobem jste za to souzeni.

Není však každý živý vstup stejný, existuje i vysílání, které je prospěšné, účelové a nenahraditelné. Jedná se o sledování miminek online, které vybočuje ze všeho, co moderní technika nabízí k zábavě a naopak bere v potaz rodiče, které nemají to štěstí být s jejich miminkem osobně.
novorozený kluk.jpg


Od technologie k dokonalému vynálezu


Škoda jen, že se na to nepřišlo už mnohem dříve. Ocenili by to rodiče, kteří se ocitli v nelichotivé situaci, kdy museli nechat jejich miminko po narození v nemocnici a oni čekali doma na to, co bude zítra.
Sledování miminek online spočívá v tom, že je při těžkém stavu novorozence, který je odkázaný na pobyt v inkubátoru, umístěna do tohoto boxu kamera, která je k dispozici rodičům i personálu nemocnice 24 hodin denně. Nejde o žádné veřejné očumování toho, co prožívá nějaké miminko v nemocnici, protože jsou veškeré záznamy uchovávané pouze pro účely rodičů. Jedná se o moderní způsob, jak využít technologii ve prospěch rodin, které mají strach, žijí v nejistotě a nemají tu možnost být s jejich miminkem osobně.

Samozřejmě, že to nenahradí pocit být v jeho blízkosti, ale jako útěcha v podobě, že víte, že dýchá a daří se mu, je to dar z nebes.
koukání do mobilu.jpg


Klidnější rodič, spokojené miminko


I když víte, že personál dětského oddělení, kteří je vyškolení a ví, co má dělat v případě problémů, na vaše děťátko dohlídne – jak jen může, chcete mít přece jen jistotu. Je to pochopitelné a samozřejmě na to hledí i nemocnice, která nabízí tuto virtuální realitu přenést i do pohodlí vašeho domova. Je skutečně namístě, abyste byli v případě také situaci vděční Bohu za to, že máte tu možnost mít dohled nad vašim drobečkem alespoň díky době, která si potrpí na to, abychom byli pořád připojeni.

Nenahraditelné vysílání online
3.8 (75.56%)9