Dokonale čistá a průzračná bazénová voda

.

Jak už jistě všichni majitelé bazénových zařízení vědí, tak nejdůležitější ze všeho je péče o bazénovou vodu. Bazénovou vodu je potřeba udržovat opravdu ve vysoké kvalitě, aby byla vhodná ke koupání a nebyla závadná a nezdravá pro plavce a také aby nepoškozovala zbytek vybavení Vašeho bazénu. Samozřejmě, že nejdůležitější složkou pro údržbu bazénové vody je vždy nějaký druh dezinfekce, a to ať už chlorová nebo bezchlorová na bázi kyslíku.

bazének

Dále je důležité sledovat pravidelně za pomocí kvalitní a spolehlivých testerů výšku PH vody, protože i tento faktor rozhoduje o její kvalitě a také o tom, jestli budou správně fungovat přípravky bazénové chemie. Hodnoty PH vody je důležité taktéž udržovat ve správném rozmezí. Protože pokud se stane, že jsou v nerovnováze, mohou se Vám v bazénu v důsledku toho začít množit řasy.
Pokud se Vám v bazénové vodě, na stěnách bazénu či na jeho dně, začnou objevovat zelené či hnědé slizké nánosy, znamená to, že je v bazénové vodě něco v nepořádku a že se Vám v ní množí řasy a je zapotřebí použít přípravek proti řasám, též známý jako algicid. Tento přípravek zabírá velmi rychle a je opravdu velmi účinný jak v počátku tohoto problému tak i pokud už jsou řasy hodně rozvinuté, ale také jej lze používat jako prevenci.

zastřešený bazén

.

Přípravek bazénové chemie Algicid Vám tedy pomůže zbavit se zelených či hnědých řas, ale také eliminuje nazelenalý zákal ve vodě. Jde o kapalný přípravek, který zamezuje růst a množení řas. Samozřejmě, že v případě, kdy už Vaše bazénová voda vypadá jako zelená břečka, je zapotřebí použít také kartáč s bazénovým vysavačem či filtrací, díky kterým řasy odstraníte z bazénu. V tomto případě Vám může pomoci kombinace algicidu s vločkovačem.
Pokud tedy chcete mít opět čistou průzračnou vodu a zbavit se řas, využijte naší opravdu velké nabídky vysoce kvalitního algicidu hned v několika různě velkých baleních za velmi příznivých cenových podmínek.

Dokonale čistá a průzračná bazénová voda
4 (80%)3
.